Išmanieji langų ir durų jutikliai

Atpažįsta bandymus jėga atidaryti duris ir langus ir siunčia pranešimą apie bet tokį įvykį į jūsų išmanųjį telefoną.

Veikite, kol vagis dar neįsibrovė į jūsų namus

Išmanieji langų ir durų jutikliai jus informuos prieš įsilaužimą. Uždėti ant durų ar langų, jie fiksuoja bet kokį judesį ar virpesį, signalizuodami, kad kažkas bando įsilaužti.

Jie taip pat nustato staigų durų ar lango atidarymą. Tokiu atveju iš karto gausite pranešimą į savo išmanųjį telefoną. Bandymo įsilaužti atveju laimėsite brangaus laiko!

Stebėkite savo durų ir langų būklę tiesiai programėlėje

Nuolat kontroliuokite savo namus nustatydami programėlės parametrus. Langų ir durų jutikliai taip pat gali atsiųsti įspėjimą į išmanųjį telefoną, jei kurios nors durys ar langai yra per ilgai atidaryti.

Išėjote iš namų ir kilo abejonių? Programėlėje patikrinkite, ar durys ir langai, kuriuose įrengtas jutiklis, yra atidaryti ar uždaryti.

Lengvas jutiklių pajungimas

Išmanūs ir paprasti – tai stipriosios Netatmo produktų savybės. Langų ir durų jutikliai nėra išimtis! Jie yra vientisi, hermetiški ir lengvai klijuojami prie bet kokio durų ar langų modelio.

Jų veikimui reikia tik vienos būtinos sąlygos: turėti Netatmo išmaniąją namų kamerą.

Pasinaudokite išmaniosios signalizacijos sistemos su kamera privalumais


Netatmo išmanieji langų ir durų jutikliai, išmanioji namų kamera ir išmanioji namų signalizacija sudaro išmaniąją signalizacijos sistemą su kamera, kuri apsaugo jūsų namus ir reaguoja įsilaužimo atveju. Galite net pasirinkti konkretų jutiklį, kuris įjungtų pavojaus signalą, jei būtų bandoma įsilaužti.

*Signalizacija ir jutikliai veikia tik su Netatmo išmaniąja namų kamera. Su viena kamera gali būti susieta ne daugiau kaip 1 signalizacija ir 12 jutiklių.