Jūsų išmanieji namai

Kiekviena diena pateikia daugybę staigmenų. Paverskite savo namus ramybės oaze, kurioje viskas visada yra savo vietoje. Legrand Netatmo išmanieji namai valdomi intuityviai: vienu spustelėjimu išjungsite visas šviesas ir nuleisite žaliuzes. Pasirinkite jums tinkantį valdymo būdą ir individualius nustatymus. Galite valdyti rankiniu arba nuotoliniu būdu: gulėdami lovoje, žiūrėdami televizorių svetainėje arba išvykę atostogauti. Ir visa tai daroma saugant jūsų ir jūsų artimųjų privatumą. Legrand Netatmo išmaniųjų namų gaminiai užtikrina aukščiausio lygio komfortą ir saugumą.

Privalumai jums ir jūsų namams

Belaidis veikimas

Valdykite namų funkcijas naudodami programėlę Home + Control. Naudokitės intuityviomis programėlės funkcijomis, pavyzdžiui, prieiga prie iš anksto suprogramuotų naudojimosi scenarijų.

Taupymas

Sutaupykite daugiau laiko savo šeimai, sumažinkite išlaidas elektrai ir prisidėkite prie aplinkos tausojimo. Išbandykite išmanųjį apšvietimo, žaliuzių ir šildymo valdymą.

Valdymas ir kontrolė

Naudodamiesi radijo bangomis valdomomis jungtimis pasiekite namų įrenginius iš bet kurio kambario. Pridėkite naujų jungčių kai tik norite ir valdykite funkcijas balsu arba iš programėlės, vietoje arba nuotoliniu būdu.

Komfortas

Norite, kad išmanieji įrenginiai įsimintų jūsų parinktis? Pasinaudokite funkcijų valdymo scenarijais ir vienu mygtuko paspaudimu paruoškite namus savo sugrįžimui.

Prestižas

Gyvenkite prabangiai ir padidinkite savo turto vertę. Investuokite į modernų buitinių prietaisų valdymą ir užsitikrinkite patogumą ilgus naudojimo metus.

Sauga

Jauskitės saugiai ir patogiai, kai esate toli nuo namų. Išbandykite buvimo namuose imitavimo parinktis, kurios valdo šviesas ir žaliuzes jums nesant.

Lengva valdyti

Legrand belaidžio namų automatizavimo sistema yra valdoma balso asistentu. Dėl to namų funkcijas valdyti lengviau nei bet kada anksčiau!

Lanksti, patogi prieiga

Valdykite apšvietimą, žaliuzes ir kitus sistemos komponentus iš bet kurios namų vietos. Padidinkite patogumą integruodami su trečiųjų šalių įranga.

Namų kontrolė

Valdykite apšvietimą, žaliuzes ir šildymą visuose namuose be laidų ar sudėtingo montavimo. Lankstus valdymas prisitaiko prie jūsų poreikių: tereikia patogaus mygtuko, įtaisyto bet kurioje namų vietoje, arba išmaniojo telefono programėlės, kuri taip pat suteikia prieigą prie nuotolinio valdymo ir nustatomų scenarijų. Stebėkite buitinių prietaisų suvartojamos energijos kiekį iš savo išmaniojo telefono. Legrand išmaniųjų sprendimų serijos: Valena Life su Netatmo, Valena Allure su Netatmo.

Saugumas
ir komfortas namuose

Kiekvienas iš mūsų norime savo artimiesiems suteikti sveikas, saugias ir patogias gyvenimo sąlygas. Legrand Netatmo produktai leis jums tai padaryti! Pažangi namų apsauga suteiks jums tikrą ramybę. Naudodami mobiliąją programėlę bet kuriuo metu ir iš bet kurios pasaulio vietos galite matyti, kas vyksta jūsų namuose. Jūs įgyjate tai, kas vertingiausia: ramybę ir saugumą sau ir savo artimiesiems. Jūsų namams puikiai tinka išmanūs jutikliais pagrįsti sprendimai, užtikrinantys sveikesnį patalpų mikroklimatą ir didinantys jūsų ir jūsų šeimos komfortą.

Programos ir saugumas

Programėlės

Programėlės veikia su Apple Homekit ir leidžia valdyti Apple balso asistentu Siri, Google Home Assistant ir Amazon Alexa

Debesis

Naudodami programėlę galite lengvai valdyti apšvietimą, žaliuzes ir kištukinius lizdus. Programėlė leidžia pridėti įvairius scenarijus ir imituoti buvimą namuose.

Sauga

Pagarba naudotojui yra Legrand verslo pagrindas. Todėl stengiamės kuo labiau sumažinti netinkamo mūsų įrangos naudojimo galimybę ir galimą pavojų naudotojui.