Pilna apsaugos sistema: išmanioji kamera ir signalizacija

Kai išmanioji kamera aptinka įsibrovėlio veidą jums nesant, signalizacija iš karto įjungia garsų 110 dB signalą.

Netatmo išmanioji kamera naudoja veido atpažinimo ir buvimo vietos aptikimo funkciją ir garsinį signalą tik įsilaužimo atveju: ji nesukelia klaidingų pavojaus signalų dėl šeimos nario, naminio gyvūnėlio ar nepavojingo judėjimo kameros veikimo zonoje.

Pranešimas tiesiai į išmanųjį telefoną

Įsilaužimo atveju į išmanųjį telefoną realiuoju laiku gausite pranešimą ir išmaniosios namų kameros užfiksuotą medžiagą, kurioje matomas įsilaužėlis.

Prie jūsų kasdienio ritmo prisitaikanti apsaugos sistema

Skirtingai nei kitos signalizacijos sistemos, Netatmo apsaugos sistema automatiškai įsijungia ir išsijungia, kai išeinate iš namų arba grįžtate. Nereikia skubiai įvesti deaktyvavimo kodo.

Lengvas belaidis įdiegimas

Įrengti išmaniąją signalizaciją namuose ar bute labai paprasta. Tiesiog padėkite belaidį įrenginį ant baldo arba pritvirtinkite jį prie sienos ar lubų, tada greitai jį nustatysite naudodami mobiliąją programėlę.

Signalizaciją galima prijungti prie maitinimo šaltinio kabeliu arba maitinti baterijomis.

Įrašyti garsai, imituojantys namų ūkio narių buvimą

Patartina iš anksto imtis visų atsargumo priemonių, kad būtų užkirstas kelias, bet kokiam bandymui įsilaužti. Be 110 decibelų sirenos, Netatmo išmanioji namų signalizacija taip pat turi funkciją su įrašytais garsais, įskaitant lojimą, vaikų klyksmą ar dulkių siurblio ūžimą.

Pasirinkite garsus, kuriuos norite paleisti, kad susidarytų įspūdis, jog kažkas yra namuose, kai jie tušti.

Papildomas saugumo lygis

Sujunkite namų signalizaciją su Netatmo išmaniąja namų kamera ir sukurkite visą namų apsaugos sistemą. Signalizacija veikia tik su atskirai parduodama namų kamera.

Bandymo išjungti prietaisą aptikimas (funkcija pasirodys netrukus)

Signalizacija turi judesio jutiklį, kurį įjungia ir iš karto siunčia pranešimą į išmanųjį telefoną, kai kas nors bando jį išjungti.

Pavojaus signalo įjungimas pagal poreikį

Signalizaciją galima įjungti rankiniu būdu vieno mygtuko paspaudimu išmaniajame telefone. Ištikus nelaimei, galite įjungti garsinę įsilaužimo signalizaciją.

Žiūrėti video

Play Video