Išmanioji vidaus kamera

Vienintelė išmaniųjų namų kamera atpažįstanti veidus ir suteikianti galimybę naudotis visomis funkcijomis be papildomų abonentinių mokesčių.

Pranešimai, kai vaikai grįžta namo

Dėl naujoviškos veido atpažinimo technologijos kamera gali atpažinti jūsų vaikus, kai jie prieina priešais jos objektyvą, ir apie tai jums pranešti į išmanųjį telefoną.

Visada galite pasirūpinti pagyvenusiais tėvais

Jums nebereikia nerimauti ar pagyvenę šeimos nariai saugiai grįžo namo. Naudodama specialią veido atpažinimo technologiją, išmanioji namų kamera siunčia įspėjimus, kai jūsų artimieji grįžta namo. Taip pat galima stebėti tiesioginę kameros transliaciją

Jūs žinote kur yra jūsų augintiniai

Tikriausiai kiekvienas kartais susimąstome ką augintiniai veikia, kai mūsų nėra namie? Skirtingai nei konkurentų kameros, kurios siunčia tik pranešimus apie užfiksuotą judesį, mūsų kamera gali atpažinti, kai augintinis eina priešais objektyvą, ir realiuoju laiku siunčia augintinio nuotrauką ir vaizdo įrašą. Šią funkciją galima išjungti, jei nenorite gauti pranešimų apie gyvūną.ą.

Apsaugoti vasaros rezidenciją nėra sunku

Kažkas įėjo į jūsų atostogoms skirtą rezidenciją – valytojas ar įsilaužėlis? Naudodami kamerą su veido atpažinimo technologija žinosite, kas yra viduje. Į savo išmanųjį telefoną gausite įspėjimą su veido nuotrauka ir vaizdo įrašu, kuriame matomas aptiktas asmuo

Pranešimai apie įsibrovėlius tiesiai į jūsų išmanųjį telefoną

Kitaip nei įprasti judesio jutikliai, kurių įrašyta video medžiaga reikalauja ilgų peržiūrų, Netatmo išmanioji vidaus kamera iš karto perspėja, kai namuose aptinkamas įsibrovėlis. Pranešime pateikiama įsilaužėlio veido nuotrauka.

Paprastas įdiegimas vos per kelias minutes

Įdiegti išmaniąją namų kamerą paprasta: sumontuokite ją namuose, nukreipkite į įėjimą, prijunkite prie maitinimo šaltinio, atsisiųskite programėlę ir vienu spustelėjimu identifikuokite savo artimųjų veidus ir kamera nesiųs pranešimų apie užfiksuotus šeimos narius. Štai ir viskas!

Siunčia pranešimą, kai išgirsta pavojaus signalą

Išgirdusi dūmų, anglies monoksido ar langų bei durų jutiklių signalą, kamera siunčia pranešimą ir pradeda įrašinėti vaizdo įrašą.

Apsaugokite savo artimųjų privatumą išjungdami jų vaizdo įrašymą

Kitaip nei kitos stebėjimo kameros, kurios įrašinėja viską ir visus, išmanioji namų kamera apsaugo tiek jūsų namus, tiek jūsų šeimos privatumą.

Su galimybe išjungti įrašymą ir pranešimus, kai aptinkami pažįstami veidai, jūsų artimieji gali mėgautis privatumu žinodami, kad nėra stebimi ar įrašinėjami.

Nemokamos ir lanksčios duomenų saugojimo parinktys

Vietinis vaizdo įrašų įrašymas į pridedamą microSD kortelę.

Vaizdo įrašus galima automatiškai išsaugoti asmeniniame Dropbox debesyje.

Juos taip pat galima automatiškai įkelti į pasirinktą FTP serverį.

Visada. Bet kur. Bet kuriame įrenginyje

Išskirtinė kamera ir paprastas dizainas

Platus 130° matymo laukas

Turėdami tokį platų diapazoną, nieko nepraleisite.

Puiki pilna HD įrašymo kokybė

Pilna HD 1080 pikselių raiška užtikrina puikią vaizdo kokybę, todėl aiškiai matysite, kas vyksta jūsų namuose.

Puikus matomumas naktį

Apsauga dieną ir naktį su infraraudonųjų spindulių jutikliu, kuris leidžia įrašyti aiškius vaizdo įrašus net visiškoje tamsoje.

Gražus dizainas

Išmanioji namų kamera išsiskiria originaliu dizainu ir paprastumu. Jis puikiai dera prie jūsų namų interjero.

Įrašo tik svarbius įvykius

Kamera pradeda įrašinėti tik tada, kai kas nors įvyksta, todėl nereikšmingi dalykai nėra įrašomi.

Žiūrėti video

Play Video
Play Video