Išmanusis dūmų detektorius

Netatmo išmanusis dūmų detektorius yra fotoelektrinės (optinės) technologijos prietaisas, kuris padidina jūsų namų saugumo lygį. Kai dūmų detektorius aptinka gaisrą, jis nedelsdamas išsiunčia perspėjimą tiesiai į jūsų išmanųjį telefoną. Taip galėsite reaguoti net ir būdami toli nuo namų.

Įspėjimai realiuoju laiku jūsų išmaniajame telefone

Ar esate toli nuo namų? Tuomet negirdėsite net garsiausio 85 dB gaisro signalo. Skirtingai nei tradiciniai prietaisai, Netatmo išmanusis dūmų detektorius realiuoju laiku siunčia įspėjimus apie gaisrą tiesiai į jūsų ir jūsų šeimos narių išmaniuosius telefonus.

10 metų baterijos veikimo laikas*

Daugelis žmonių pamiršta pakeisti išsikrovusias dūmų detektoriaus baterijas, nes tai tenka daryti per dažnai. Tačiau ar galite būti tikri, kad kilus gaisrui viskas veiks taip, kaip reikia? Netatmo išmaniajame dūmų detektoriuje įmontuotas specialus akumuliatorius, kuris veikia iki 10 metų*, todėl visą dešimtmetį nereikia rūpintis detektoriaus maitinimu. Tiek laiko veikia ir pats detektorius, todėl per šį laiką bet koks gaisras bus laiku pastebėtas. Po 10 metų rekomenduojama visus dūmų detektorius pakeisti naujais.

10 metų negavau įspėjimų apie išsikrovusį akumuliatorių*

Ar jus pažadina nuolatiniai dūmų detektoriaus įspėjimai apie išsikrovusią bateriją? Naudodami Netatmo išmanųjį dūmų detektorių galite būti ramūs ir nesijaudinti dėl jo maitinimo visą dešimtmetį*.

Įspėjimas apie išsikrovusį akumuliatorių

Išmanusis dūmų detektorius siunčia įspėjimus į išmanųjį telefoną, kai baigiasi 10 metų baterijos tarnavimo laikas*, t. y. kai prietaisą reikia pakeisti.

Garso patikros priminimai

Programėlėje galima nustatyti mėnesinius, pusmetinius arba metinius priminimus patikrinti išmanųjį dūmų detektorių. Pagal rekomendacijas toks patikrinimas turėtų būti atliekamas bent kartą per metus

Nesudėtingas montavimas

Daugiau jokių varginančių dūmų detektoriaus laidų. Tiesiog pritvirtinkite belaidį išmanųjį dūmų detektorių prie lubų, atsisiųskite programėlę ir užtikrinkite namų apsaugą nuo gaisro. Tai labai paprasta.

Kur turėčiau įrengti dūmų detektorių?

Kad užtikrintumėte tinkamą apsaugą nuo gaisro, turėtumėte įrengti išmanųjį dūmų detektorių visuose miegamuosiuose, vaikų kambariuose ir koridoriuje. Siekiant užtikrinti didesnį saugumą įrenkite papildomus išmaniuosius dūmų detektorius svetainėje, palėpėje ir rūsyje. Kai kuriose šalyse taip pat gali galioti vietiniai teisės aktai. Remkitės dūmų detektorių taisyklėmis.

Automatinė diagnostika

Ar kartais susimąstote, ar jūsų namų dūmų detektorius veikia tinkamai? Netatmo išmanusis dūmų detektorius nuolat stebi akumuliatoriaus būklę, tikrina dūmų aptikimo mechanizmo veikimą ir Wi-Fi ryšį. Kilus techninėms problemoms, į savo išmanųjį telefoną gausite pranešimą.

Signalizacijos išjungimas išmaniuoju telefonu

Signalizacija suveikė dėl sudegusio skrebučio? Norint išjungti ant lubų montuojamą prietaisą, nereikia lipti ant kėdės – tiesiog išjunkite išmaniojo dūmų detektoriaus signalą išmaniuoju telefonu.

Atskiras produktas

Išmanusis dūmų detektorius yra visiškai atskiras produktas. Kad jis veiktų, nereikia brangaus išmaniųjų namų valdymo skydelio.

Išmanusis dūmų detektorius, užtikrinantis visapusišką apsaugą

Optinis (fotoelektrinis) dūmų detektorius

85 decibelų garsinis signalas, kai aptinkami dūmai

Per Wi-Fi ryšį gaunami pranešimai į išmanųjį telefoną suveikus signalizacijai

Įmontuotos baterijos veikia iki 10 metų*

Įmontuotas būsenos šviesos diodas

Bluetooth Low Energy (BLE) technologija, užtikrinanti nuotolinį Hush funkcionalumą ir HomeKit sąveiką

* Standartinio naudojimo trukmė. Tai gali keistis priklausomai nuo to, kaip naudojamas išmanusis dūmų detektorius. Papildomos informacijos galima rasti adresu: https://netatmo.com/usage/nsd