Nuotolinis šildymo valdymas

Nuotoliniu būdu valdykite Netatmo termostatą su „OpenTherm” protokolu ir keiskite temperatūrą namuose naudodami išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį. Nustatymus galite reguliuoti ir rankiniu būdu.

Savireguliavimo funkcija

Netatmo termostato su „OpenTherm” funkcija „Auto-Adapt” optimizuoja šildymą priklausomai nuo oro sąlygų ir namo šilumos izoliacijos. Naudodamas „OpenTherm” technologiją, termostatas keičia vandens temperatūrą šildymo kontūre, kad būtų užtikrinta norima temperatūra norimu laiku.

Savikontrolės funkcija

Aptikta „OpenTherm” katilo anomalija? Ar išsikrovė termostato baterijos? Naudodamas funkciją „Auto-Care”, Netatmo termostatas gali labai tiksliai pranešti apie aptiktą klaidą. Jums nebereikės kviesti šildymo specialisto, kad būtų atlikta paprasta diagnostika!

Karšto vandens valdymas

Termostatas su „OpenTherm” protokolu reguliuoja karšto vandens gamybą pagal specialų grafiką. Pasikeitus įpročiams, karšto vandens tiekimą galite įjungti arba išjungti ir reguliuoti jo temperatūrą nuotoliniu būdu naudodamiesi išmaniuoju telefonu.

Kas yra "OpenTherm"?

Yra dviejų tipų katilai: įprastiniai ir su „OpenTherm” protokolu.
Skirtingai nei įprastinis katilas, katilas su „OpenTherm” protokolu gali reguliuoti vandens temperatūrą šildymo kontūruose, tiksliai kontroliuodamas temperatūrą bute. Kad tai padarytų, jis turi gebėti keistis išsamia informacija su termostatu. „OpenTherm” – tai ryšio protokolas, leidžiantis katilui ir termostatui keistis informacija, todėl galima valdyti ir šildymą, ir karštą vandenį.

4 keičiamos spalvotos dangos

Termostato išvaizdą galima pakeisti naudojant vieną iš keturių rinkinyje esančių spalvotų lipnių dangtelių.

Mechanizmas ir išvaizda

Energijos taupymas, ilgesnis akumuliatoriaus veikimo laikas.

Permatomas plastikinio stiklo kubas

Pasirinkite laikui nepavaldų, minimalistinį dizainą.

Rankinis temperatūros valdymas

Paspauskite termostato mygtuką, kad pakeistumėte temperatūros nustatymus.

Temperatūra realiuoju laiku

Peržiūrėkite kambario temperatūros nustatymus ir informaciją realiuoju laiku.

Nustatykite norimo kambario temperatūrą bet kuriuo metu

Netatmo išmanųjį termostatą su „OpenTherm” protokolu papildykite papildomomis išmaniosiomis termostatinėmis galvutėmis ir valdykite visus radiatorius.