Komfortas ranka pasiekiamas

Patikėkite savo komfortą „connected” įrenginiui. Pasirinkdami Valena Life su NETATMO sprendimą gyvensite patogiai ir valdysite namų automatizavimą naudodami intuityvią išmaniojo telefono programėlę. Dėl sistemos lankstumo ją galima lengvai išplėsti papildomais komponentais, kurie dar labiau padidins jūsų išmaniųjų namų patogumą.

Sistemos komponentai

Žinome, kad patogumo niekada nebus per daug, todėl Legrand belaidės namų automatikos sprendimai išsiskiria
paprastu montavimu ir galimybe pridėti papildomus elementus.

Startinis rinkinys

Išmaniųjų namų automatizavimas prasideda nuo privalomo valdymo lizdo pasirinkimo. Kištukinį lizdą lengva sumontuoti ir jis atrodo estetiškai. Jį galima valdyti vietoje arba nuotoliniu būdu, naudojant išmaniojo telefono programėlę arba balso asistentą. Startinį rinkinį galima praplėsti pridedant papildomų Valena Life su NETATMO komponentų.

Įrengimo išplėtimo rinkinys

Bet kuriuo metu galite patobulinti savo namus papildomomis funkcijomis. Lengvas montavimas leidžia be vargo prijungti prie elektros instaliacijos bei paprastai pakeisti komponentus. Legrand sprendimai yra legvai pritaikomi ir leidžia išplėsti funkcionalumą pridedant įvairių papildomų funkcijų.

Laidiniai įrenginiai

„Connected” laidinius įrenginius galima lengvai prijungti prie esamos elektros instaliacijos nekeičiant įrenginio. Visi jie bendrauja tarpusavyje interneto pagalba, todėl juos galima patogiai ir greitai valdyti naudojant išmaniojo telefono programėlę

Belaidžiai jungikliai

Padidinkite savo komfortą naudodami belaidžius jungiklius, kurie leidžia valdyti visas namų funkcijas iš tos vietos, kur jų labiausiai reikia! Legrand belaidės namų automatizavimo sistemos komponentai suteikia galimybę juos lanksčiai įrengti bet kurioje namų vietoje, nevedant laidų.

LAIDINIAI KOMPONENTAI

"Connected" apšvietimo jungtis su reguliavimo galimybe

„Apšvietimą renkuosi pagal nuotaiką.”

„Connected” jungiklis, kuris turi funkciją reguliuoti apšvietimą vietoje arba nuotoliniu būdu vieno mygtuko paspaudimu arba per programėlę. Jungiklis veikia su bet kokio tipo apšvietimu, įskaitant LED, nuo 5 iki 300 W. Galima įjungti foninio apšvietimo funkciją.

"Connected" apšvietimo mikromodulis

„Visi man pasiekiami šviesos šaltiniai.”

Apšvietimo mikromodulį lengva sumontuoti, jis tinka bet kokio tipo apšvietimui ir telpa į lubinį ar sieninį šviestuvą. Tiesiog prijunkite jį prie belaidės valdymo sistemos ir jis taps belaidžiu apšvietimo valdymo tašku.

Mikromodulį galima valdyti kartu su tradiciniu jungikliu.

"Connected" roletų jungiklis

„Vieno mygtuko paspaudimu atitraukiu ir užtraukiu išorinius lauko roletus” 

Valdymas jūsų rankose bet kuriuo paros metu. Roletų jungikliu galima valdyti bet kokius išorinius lauko roletus su mechaniniu arba elektriniu stabdžiu.

"Connected" kištukinis lizdas

„Aš nuolat kontroliuoju savo energijos suvartojimą.”

Stebėkite elektros energijos suvartojimą realiuoju laiku. 16 A „connected” kištukinis lizdas leidžia kontroliuoti dabartinį ir bendrą energijos suvartojimo lygį bei nuotoliniu būdu valdyti elektros prietaisus ir buitinę techniką. Programėlė jus informuos, jei bus kokių nors anomalijų.

BELAIDŽIAI JUNGIKLIAI

Belaidis I/O jungiklis

„Mano namai visada pasiruošę mano sugrįžimui.”

Išmanieji sprendimai įsimena jūsų nuostatymus. Galite lengvai paleisti iš anksto išsaugotus scenarijus. Pavyzdžiui, pagal Grįžimo scenarijų namai bus paruošti jūsų sugrįžimui.

Sistemą galima išplėsti papildomais išėjimo ir grįžimo jungikliais.

Belaidis dienos ir nakties jungiklis

„Kai einu miegoti, vienu mygtuko paspaudimu galiu perjungti namus į miego rėžimą.“

Belaidis valdymas su dienos/nakties režimo pasirinkimo funkcija leidžia užprogramuoti įvairius scenarijus. Paspauskite vieną mygtuką ir leiskite namams vakare už jus išjungti šviesą, o ryte taip pat lengvai pakelti visas žaliuzes.

Galima pridėti kelis dienos ir nakties jungiklius.

Apšvietimo ir kištukinių lizdų jungiklis

„Galiu valdyti apšvietimą visur, kur man to reikia.”

Naudodami belaidį apšvietimo valdymą, galite lengvai pridėti dar vieną valdymo tašką, neardydami sienų ir nevedžiodami laidų. Lengvai montuojamas jungiklis leidžia valdyti apšvietimą ir „connected” kištukinius lizdus.

Į sistemą galima įtraukti kelis belaidžius jungiklius ir įrengti bet kurioje vietoje, pavyzdžiui ant stalviršio. Vienas jungiklis vienu metu gali valdyti kelis apšvietimo taškus. Taip pat keli belaidžiai jungikliai gali valdyti vieną apšvietimo tašką.

.

Roleto jungiklis

„Prie lovos esantis roletų valdymo jungiklis.“

Pakelkite ir nuleiskite išorines žaliuzes patogiau nei bet kada anksčiau. Roleto jungiklį lengva sumontuoti ir perkelti, be to, jį galima valdyti iš bet kurios centrinės namų vietos.

Jungtis leidžia sugrupuoti žaliuzes.