Kiekvienas nori savo artimiesiems užtikrinti sveikas, saugias ir patogias gyvenimo sąlygas. Legrand Netatmo produktai leis jums tai padaryti! Pažangi namų apsauga suteiks jums tikrą ramybę. Naudodami mobiliąją programėlę bet kuriuo metu ir iš bet kurios pasaulio vietos galite matyti, kas vyksta jūsų namuose. Jūs įgyjate tai, kas vertingiausia: ramybę ir saugumą sau ir savo artimiesiems. Jūsų namams puikiai tiks jutikliais pagrįsti išmanūs sprendimai, kurie padidins jūsų ir jūsų šeimos komfortą. Netatmo PRO gaminiams suteikiama pratęsta 4 metų garantija ir galimybė, kad įrenginį paleistų patyręs montuotojas.

Saugus namas

Išmanioji
namų kamera

„Kiekvieną kartą, kai kas nors įeina į mano namus, į išmanųjį telefoną gaunu pranešimą”

Vienintelė išmaniųjų namų kamera, turinti žmonių atpažinimo funkciją ir suteikianti galimybę naudotis visomis paslaugomis be papildomų abonentinių mokesčių. Ji atpažįsta šeimos narių veidus, todėl fiksuoja tik neatpažintus asmenis. Kamera taip pat įrašo vaizdą naktį, infraraudonųjų spindulių diapazone.

Išmanioji
lauko kamera

„Galiu kontroliuoti situaciją prie namo ir sode, todėl jaučiuosi ramiai”

Internetu valdoma daugiafunkcinė kamera: atpažįsta žmones, gyvūnus ir automobilius. Filmuoja tamsoje bei galima naudoti kaip apšvietimą. Visos funkcijos prieinamos be prenumeratos mokesčių.

Namų signalizacija

„Gaunu pranešimus apie kiekvieną pavojaus signalą”

Tarpusavyje susietos kameros, pavojaus sirena ir atidarymo jutikliai pasirūpins jūsų namų apsauga. Dėl namų šeimininko identifikavimo funkcijos signalizacijai išjungti nereikia jokio kodo.

Dūmų detektorius

„Man nereikia nerimauti, kad mano namuose kils gaisras”

Aptikęs gaisrą, dūmų detektorius iš karto siunčia įspėjimą tiesiai į jūsų išmanųjį telefoną. Taip galėsite sureaguoti į pavojaus signalą net būdami toli nuo namų. Be to, jis nuolat stebi akumuliatoriaus būklę, tikrina dūmų aptikimo mechanizmo veiksmingumą ir Wi-Fi ryšį.

Durų ir langų jutikliai

„Bandymo įsilaužti į namus atveju aš laimiu brangaus laiko!”

Jutikliai informuos jus dar prieš įsilaužimą. Uždėti ant durų ar langų jie fiksuoja bet kokį judesį ar drebėjimą, signalizuodami, kad kažkas bando įsilaužti. Jie taip pat nustato, kai staiga atidaromos durys arba langai. Tokiu atveju jūs iš karto gausite pranešimą į savo išmanųjį telefoną.

Išmanusis durų skambutis

„Galiu paprašyti kurjerio palikti siuntinį arba pasitikti svečius, nors vis dar esu virtuvėje ir ruošiu vakarienę.”

Tradicinį durų skambutį pakeitus išmaniuoju durų skambučiu su kamera, gausite pranešimą į išmanųjį telefoną kai kažkas skambina į duris bei turėsite galimybę nuolat matyti kameros veikimo zonoje esančius žmones ir kalbėtis su jais iš bet kurios pasaulio vietos.

Komfortas namuose

Išmanusis termostatas
ir termostato galvutės

„Šildymą pritaikau prie savo kasdienio ritmo”

Šildymas valdomas rankiniu ir nuotoliniu būdu, naudojant centrinį termostatą arba programėlę išmaniajame telefone. Bet kuriuo metu įvesti nauji nustatymai pakeičia prieš tai nustatytą šildymo grafiką.

Išmanusis termostatas su
"OpenTherm" protokolu

„Komfortas ir energijos taupymas kiekvieną dieną”

Išmanusis termostatas su „OpenTherm” protokolu yra valdymo sistemos dalis, kuri pritaiko šildymo laiką ir temperatūrą pagal jūsų gyvenimo būdą. Nustatykite tinkamą temperatūrą tinkamu laiku, naudodami „OpenTherm” moduliacijos ir automatinio prisitaikymo funkciją, kuri atsižvelgia į oro sąlygas ir šildymo ypatumus jūsų namuose.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.